2013 PMYO

Pmyo MaSaL
sponsorlu reklam
2013 PMYO

2013 PMYO

Sevgili 2013 PMYO (Polis Meslek Yüksek Okulu ) Adayları,

2012 PMYO’yu yedek alımlarının sonucunda kazasız belasız ve başarımız yüksek bir şekilde sonuçlandıracağız. Tabi ki 2012 PMYO sınavını kazanamayan, mülakatlarda elenen arkadaşlarımızda oldu. Ancak biz kendimizi olabildiğince başarılı görüyoruz… Çünkü sorularınızın %91’ini cevapladık. 2012 PMYO ile ilgili olarak sitemize tam olarak  34.316 yorum yapılmış (soru sorulmuş).

2013 PMYO ile ilgili en çok sorulan sorulardan birine yer vermek istiyorum. Bana göre aslında çok basit bir soru ancak PMYO hakkında hiç bilgisi olmayan birine göre oldukça önemli bir soru… 2013 Yılında PMYO Alımı Yapılacak Mı?2013 Yılında Lise Mezunu Polis Alımı Yapılmayacakmış Ben Öyle Duydum. Doğru mu?

– Sevgili arkadaşlar, lütfen böyle şeylere inanmayın ve aklınızdan bu soruları silin yorucu bir maraton sizi bekliyor. Emniyet Genel Müdürlüğü Stratejik Planlamasına göre 2023 yılına kadar PMYO alımları devam  edecek. Ayrıca ÖSYM geçtiğimiz günlerde sınav takvimini açıkladı. 2013 PMYO 30 Haziran 2013 Pazar günü yapılacak. Yani her sene olduğu gibi 2013 PMYO alımları yapılacak. Tereddüte düşmeyiniz.

2013 PMYO NASIL HAZIRLANMALIYIM?

2013 PMYO’nun 2012 PMYO’dan farklı kalır bir yanı olmayacağını düşünüyorum. Yine YGS, Baraj Puan, Başvurular, Mülakatlar, Yazılı Sınav, İntibak ve Kesin Kayıt… Arkadaşlar bazı kişiler geliyor sitemizde Orta öğretim KPSS puanı ve Ön Lisans KPSS puanı ile nasıl polis olabilirim diye soru soruyorlar. Bu soruları soranların PMYO hakkında hiç bir bilgisi olmadığı, kulaktan duyma bilgilerle bu soruları sordukları malum. PMYO’ya girebilmek için önce YGS’den istenilen baraj puanını almanız gerekiyor. Bu durumda 2013 PMYO Hazırlık E-Kitabı devreye giriyor. 2013 PMYO Hazırlık E-Kitabında, PMYO ile ilgili detaylı bilgiler bulabileceğiniz gibi PMYO sınavlarına da ve hatta YGS’ye bile hazırlanabilirsiniz. Bu yazının içeriğini zahmet edipte okumayan arkadaşlar olacağı için aşağıya büyük puntolarla 2013 PMYO Hazırlık E-Kitabının linkini vereceğim.

Sevgili PMYO adayları, artık şunu bilmeniz gerekiyor eskiden olduğu gibi kolay yoldan polis olunmuyor. Artık çalışmanız gerekiyor ve yardımcı bir kaynağa ihtiyacınız var. Bazı arkadaşlarımızın 2013 PMYO Hazırlık E-Kitabının reklamını yapıyor diyebilir ancak gerçeğe baktığımız zaman bu kişiler 2012 PMYO Hazırlık E-Kitabını almamış ve şuanda kazanamamış arkadaşlarımız. Şuanda 2012 PMYO sınavında Yedekten veya sınavı kazanamamış yedekten çağrılmayı hayal eden arkadaşlar bu sözüm size. Keşke 2012 PMYO Hazırlık E-Kitabını sitemizden alsaydınız da şimdi ki duruma düşmeseydiniz…

2013 PMYO İle İlgili Gelişmeleri Nasıl Takip Edebilirim?

Sitemizin sağ üst kısmında e-mail aboneliği mevcut ve tamamen ücretsiz. Yapmanız gereken tek şey. O bölüme mail adresinizi yazarak, mailinize gelen bildirimi onaylamak. Böylelikle sitemizde yayınlanan tüm haberlerden haberdar olabilirsiniz.

Sonuç olarak 2013 PMYO sizi bekliyor. Sitemizde PMYO ile ilgili tüm bilgileri bulabilirsiniz. Yukarıda birazda içimi dökmek istedim. Hakkınızda hayırlısı olur inşallah. Sizleri de Polis Olarak görmek istiyoruz.

Saygılarımla – Polisolmakistiyorum.Com Yönetimi

PMYO HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALMAK VE 2013 PMYO SINAVLARINA HAZIRLANMAK İÇİN 2013 PMYO HAZIRLIK E-KİTABINA BAKMANIZDA FAYDA VAR. LÜTFEN BURAYA TIKLAYINIZ!

Sosyal Ağlarda Paylaş

{MaSaL}