2013 Pomem Alımı Ne Zaman?

Pomem MaSaL
sponsorlu reklam
2013 Pomem Alımları Ne Zaman

2013 Pomem Alımları Ne Zaman

Bu konumuzda siz polis olmak isteyenlere 2013 Pomem Alımı Ne Zaman? onun bilgisini vereceğiz. Sitemizde yayınladığımız 2013 Pomem Başvuru Tarihi konumuza pek göz gezdiren olduğunu sanmıyorum. Öncelikle konumuza giriş yapmadan sitemizi nasıl verimli kullanabilirsiniz onu özetlemek istiyorum. Bildiğiniz gibi 2013 POMEM Alımları ile ilgili tüm haberleri topladığımız 2013 Pomem konumuz mevcut. 2013 Pomem bölümünü günlük takip ederek gün be gün 2013 Pomem Alımları konusunda yeni bilgiler edinebilirsiniz. Eğer Pomem alımlarında kendinize güvenmiyorsanız kesinlikle sitemizde yayınlanan 2013 Pomem Hazırlık E-Kitabını satın almanızı öneririm.

2013 POMEM ALIMI NE ZAMAN?

Gelelim asıl konumuza 2013 Pomem Alımları Ne Zaman? hepinizin merak ettiğini biliyorum bu nedenle böyle bir konu açma gereksinimi duyduk. Sitemizi takip edenler bilirler ki geçtiğimiz yıl yani 2012 yılında Pomem Alımları 21/09/2012 tarihinde başlamıştı. Bizim tahminlerimize göre 2013 Pomem Alımları yine 9. ayda başlayacaktır. Yinede siz her gün sitemizi takip ederek bir gelişme olup olmadığını kontrol ediniz. Ayrıca lütfen yorum olarak 2013 Pomem Başvuru Tarihi Ne zaman diye sormayınız.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{MaSaL}

“2013 Pomem Alımı Ne Zaman?” üzerine 7 yorum

 1. muhammed dedi ki:

  ben lise 2ye gidiyorum meslek lisesinde inşaat teknolojisi bölümündeyim polis olmak istiyorum nakil gerçekleşiyor mu yoksa lisenin bitmesi mi lazım….

 2. fatih dedi ki:

  iyi günler ben dört yıllı mezun oldum vede polis olmak istiyorum ne yapmam lazım hangi yolu izlemem lazım  bana yardım ederseniz sevinirim 

  1. MaSaL dedi ki:

   Merhaba Fatih,
   Sitemizden Pomem bölümüne bakarak bilgi alabilirsiniz.

 3. Selck dedi ki:

  Zeytinburnu emniyet eğitim müdürlüğüne gerekn evraklarla birlikte başvuru yapabiliyoruz Murat bey  bilginize…

  1. mustafa dedi ki:

   slm 2 yıllık ünüversite bitirenlerde başvuru yapabiliyormular ben 25 yaşındayım 1,72 boyundayım

   1. MaSaL dedi ki:

    Merhaba Mustafa,
    En az 4 yıllık bitirmeniz gerekiyor.

 4. murat dedi ki:

  pomeme basvuru nerden yapabiliriz bir türlü basvurusunu bılamadım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir