2014 PMYO Hazırlık Kitabı

Pmyo MaSaL
sponsorlu reklam
2014 PMYO Hazırlık Kitabı

2014 PMYO Hazırlık Kitabı

ÖNEMLİ UYARI: 2014 PMYO HAZIRLIK E-KİTABI BİTMİŞTİR! LÜTFEN HESAPLARIMIZA PARA YATIRMAYINIZ! YALNIZCA 04/06/2014 TARİHİNDE HESABIMIZA PARA YATIRANLARA ŞİFRE GÖNDERECEĞİZ! PMYO HAZIRLIK E-KİTABI BİTMİŞTİR! 2014 PMYO Hazırlık E-Kitabı 2014 PMYO Yeni Sınav İçeriğine Göre GÜNCELLENMİŞTİR. Şuanda Basılı Hiç Bir Kitap 2014 PMYO Yeni Sınav Sistemine Uyumlu Değildir. Bu Nedenle Sitemizde Yayınlanan 2014 PMYO Hazırlık E-Kitabı PMYO Üzerine TÜRKİYE’DEKİ TEK YARDIMCI KAYNAKTIR! 2014 Polis Meslek Yüksek Okulu (PMYO) Hazırlık Kitabı E-Kitap olarak sitemizde yayınlandı. (Aşağıdaki Linkte) 2014 PMYO Hazırlık Kitabımızın; Elektronik yani E-Kitap olması, piyasadaki diğer PMYO Hazırlık Kitaplarından farklı olmasını sağlıyor. Ayrıca içerik olarak hem YGS hemde PMYO sınavlarında sizlere yardımcı oluyor. Diğer PMYO Hazırlık Kitaplarında; PMYO Başvuruları, PMYO Mülakatları, PMYO Öğrenimi vb. bilgi bulunmazken, 2014 PMYO Hazırlık E-Kitabımızda bulunuyor. Üstelik 2014 PMYO Hazırlık E-Kitabımızın yazarı bir Polis Memuru. Yani kendisi de sizin gibi PMYO sınavlarına hazırlanarak kazandı. Sadece kendisi mi? PMYO Hazırlık E-Kitabı ile binlerce kişiye PMYO kapılarını araladı. 2013 PMYO Başarı Tablomuz! konusuna bakarak PMYO E-Kitabını alarak kazanan adayların yorumlarını görebilirsiniz. Ayrıca teşekkür yorumlarından bir kaçını aşağıda yayınlıyoruz. Unutmadan 2014 PMYO Hazırlık E-Kitabını, Lisede Okuyanlar, Lise Mezunları, Ön Lisans (iki yıllık) okuyanlar ile Ön Lisans (iki yıllık) mezunlarının tamamı satın alabilir. Kısacası PMYO hedefleyerek POLİS OLMAK İSTEYEN HERKES SATIN ALABİLİR!

2014 PMYO HAZIRLIK E-KİTAP İÇERİĞİNDE NELER VAR?

2014 PMYO Hazırlık E – Kitabı içerik olarak da diğer basılı olarak yayınlanan kitaplardan oldukça farklı. 2014 PMYO Hazırlık E-Kitap içeriğinde konu anlatımlarına ve soru çözümlerine video olarak yer veriliyor ve gereksiz bilgilerden arındırılmış durumda. Buda sizin vakit kaybetmenizi engelliyor ve PMYO sınavlarına tam uyumlu çalışabiliyorsunuz. Ayrıca mülakatlarda neler yapılması gerektiği video anlatımlı olarak gösterilmiş; PMYO mülakatları ve PMYO Kişilik Testi üzerine hiç bir yerde bulamayacağınız tüyolar veriyor. (Aşağıda tüyoların konuları hakkında bilgi vereceğiz.)

Kitabın içeriğinde diğer hiç bir kitapta bulunmayan konulara yer verilmiş. Polis Meslek Yüksek Okulu Sınavına hazırlananlara yönelik olarak; başvuruların nasıl yapıldığından tutun Polis Meslek Yüksek Okulu Mülakatları, Polis Meslek Yüksek Okulu öğrenimi ile ilgili bilgiler, intibak eğitimi, çıkabilecek sorulara yer verildi. 2014 PMYO Hazırlık E-Kitabın içeriğini bilgisayarınıza indirerek görüntüleyebilirsiniz.(Aşağıdaki Linkte)

2014 PMYO Hazırlık E-Kitap İçeriği;

1. BÖLÜM – Polis Olmak Hakkında Genel Bilgiler (VİDEO ANLATIM)

2. BÖLÜM – PMYO Başvuru Şartları İle İlgili Sorular ve Cevapları

3. BÖLÜM – PMYO Sağlık Şartları İle İlgili Sorular ve Cevapları

4. BÖLÜM – PMYO Mülakatları İle İlgili Sorular ve Cevapları

5. BÖLÜM – PMYO Yazılı Sınavı İle İlgili Sorular ve Cevapları

6. BÖLÜM – PMYO İntibak Eğitimi İle İlgili Sorular ve Cevapları

7. BÖLÜM – PMYO Öğrenimi İle İlgili Sorular ve Cevapları

8. BÖLÜM – Türkçe Konu Anlatımları ve Soru Çözümleri (VİDEO ANLATIM)

9. BÖLÜM – Matematik Konu Anlatımları ve Soru Çözümleri (VİDEO ANLATIM)

10. BÖLÜM – Coğrafya Konu Anlatımı ve Soru Çözümleri (VİDEO ANLATIM)

11. BÖLÜM – Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Konu Anlatımı ve Soru Çözümleri (VİDEO ANLATIM)

12. BÖLÜM – Türk ve Dünya Tarihi Konu Anlatımı ve Soru Çözümleri (PDF FORMATINDA KONU ANLATIMI VE ÇIKABİLECEK SORULAR)YENİ KONU

13. BÖLÜM – Sosyoloji Konu Anlatımı ve Soru Çözümleri (VİDEO ANLATIM)YENİ KONU

14. BÖLÜM – Psikoloji Konu Anlatımı ve Soru Çözümleri (VİDEO ANLATIM) YENİ KONU

15. BÖLÜM – Temel Yurttaşlık Bilgisi – Güncel ve Kültürel Konular Konu Anlatımı ve Soru Çözümleri

16. BÖLÜM – PMYO Yazılı Sınavında Çıkmış Sorular (YAZDIRILABİLİR)

17. BÖLÜM – E – Kitap Hakkında

2014 PMYO Hazırlık E-Kitabımızda bulunan PMYO Mülakatlarının Videosunu ÖRNEK olarak buraya ekliyoruz.

[flashvideo filename=”http://polisolmakistiyorum.com/wp-content/uploads/2012pmyomulakat2.FLV” /]

2013 PMYO HAZIRLIK İÇİN SATILAN E-KİTABIMIZI ALAN BAZI KİŞİLERİN YORUMLARI

Mesut Bey (Kazandığı Okul: Diyarbakır PMYO): “E KİTABI ALMADAN ÖNCE TEMEL YURTTAŞLIK BİLGİSİNDEN MATEMATİKTEN HİÇ SORU YAPAMIYORDUM. E KİTABI ALDIM ÇALIŞTIM VE ŞİMDİ MATEMATİKTEN EN AZ 15 TANE VE TEMEL YURTTAŞLIK BİLGİSİNDEN DE FULL YAPIYORUM DENEMELERDE. MÜLAKATLARI GEÇEN ARKADAŞLAR GERÇEKTEN PMYO YU KAZANMAK İSTİYORSANIZ HİÇ VAKİT KAYBETMEDEN E KİTAPTAN ALMANIZI TAVSİYE EDERİM. SİTE YÖNETİCİLERİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM BÖYLE GEREKSİZ BİLGİLERDEN ARINDIRILMIŞ SADECE İŞİMİZE YARAYACAK BİLGİLER İÇEREN BİR KİTAP HAZIRLADIĞINIZ İÇİN. BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM TEKRAR TEŞEKKÜRLER TEŞEKKÜRLER.”

Burak Bey (Kazandığı Okul: Adana PMYO): “Şuan elimde 3 kitapta içerik olarak karşılaştırayım bi olmazsa alıcam bi tane sizin hazırlık kitabınızdan giren abilerimden biliyorum kaynağınız iyi ve güvenilirmiş allah razı olsun sizden :)

Mehmet Bey (Kazandığı Okul: Elazığ PMYO): “çok teşekkür ediyorum ilgilendiğiniz için. arkadaşlar fazla ücret yatırdıgınızda hiç telaşlanmayın paranız hemen geri iade ediliyor. ayrıca e-kitap için göstermiş oldugunuz ilgidende çok tşekkür edrim güzel bir kaynak oldu bnm için… :)

Duygu Hanım (Sınavı Kaçırdı): “kitabı inceledim çooook güzel beğendim ama ben neyazık ki giremiyorum aöldeyim ygs kayıtlarını kaçırdım”

Büşra Hanım (Kazandığı Okul: Samsun PMYO): “sorunum çözüldü çok teşekkür ederim çok güzel bi kitap hazırlamışsınız”

Davut Bey (Kazandığı Okul: Kayseri PMYO): “kitabı satın aldıktan sonra 30 dk sonra şifre geldi kitap içerik olarak  çok iyi …pmyo gitmek isteyen arkadaşlara tavsiye ederim …”

Gül Hanım (Kazandığı Okul: Samsun PMYO): “arkadaşlar e kitap gerçekten cok faydalı oluyor bi sorun yaşasanız bile yetkililer severek yardımcı olur.hepinize şiddetle tavsiye ederim:).başarılar herkese…”

Arkadaşlar yukarıdaki yorumlar sadece bir kaçı bunun gibi binlerce yorum mevcut. İsterseniz yorumları sizde okuyabilirsiniz. 2013 PMYO Hazırlık E-Kitabı yorumları için tıklayınız.

 

2014 PMYO HAZIRLIK E-KİTABI TÜYOLARIMIZ!

2014 Pmyo için hazırlanan adaylara bir sürpriz yaparak tüyolarımızı 2014 PMYO Hazırlık E-Kitabı içerisine ekledik. Bu tüyolarımız ile artık PMYO kazanmak hayal değil. 2014 PMYO Hazırlık E-Kitabımızdaki başlıca tüyolarımız şunlar;

– 2014 PMYO Mülakat Sorularını Mülakat Girmeden Önce Nasıl Öğrenebileceğiniz?

– 2014 PMYO Kişilik Testinden Elenmeden Nasıl Geçebileceğiniz? (En Çok Elemenin Yapıldığı Bölüm)

– 2014 PMYO Yazılı Sınavında Nasıl Benzer Sorular Yakalayacağınız?

– 2014 PMYO Yazılı Sınavında Güncel Kültürel Olayların Tamamını Nasıl Cevaplayabileceğiniz?

– 2014 PMYO Yazılı Sınavında Standart Sapma Puanınızı Nasıl Yükseltebileceğiniz?

tüyolarının tamamı e-kitapta mevcut. Ayrıca bunlara benzer bir çok tüyo 2014 PMYO Hazırlık E-Kitabına eklendi.  2014 PMYO Hazırlık E-Kitabı satın aldığınızda hedefiniz polislik ise kendinizi çok şanslı hissedeceksiniz!

 

2014 PMYO HAZIRLIK E-KİTABININ KURULUMU NASILDIR?

2014 PMYO Hazırlık E – Kitabının kuruluma ihtiyacı yoktur. Bilgisayarınıza indirdikten sonra çift tıklayıp açabilirsiniz. Kitabın indeksini görüntüleyebilirsiniz ancak kitabın içeriğine erişmek için şifreye ihtiyacınız olacaktır.

E – Kitap içeriğinde bulunan bu buttona tıklayarak şifrenizi girmeniz gerekmektedir. Şifreyi girdikten sonra E – Kitabın içeriğini görüntüleye bileceksiniz.

2014 PMYO HAZIRLIK E-KİTABI BİTMİŞTİR! LÜTFEN HESAPLARIMIZA PARA YATIRMAYINIZ! YALNIZCA 04/06/2014 TARİHİNDE HESABIMIZA PARA YATIRANLARA ŞİFRE GÖNDERECEĞİZ! PMYO HAZIRLIK E-KİTABI BİTMİŞTİR!

 

2014 PMYO HAZIRLIK E – KİTABI 3.000 ADET SATILACAKTIR.

 

KALAN E – KİTAP SAYISI: 0 (GÜNCEL!!!) E-KİTAP BİTMİŞTİR!

 

 

2013 PMYO Hazırlık E-Kitabı İndir

2014 PMYO Hazırlık E-Kitabı İndir

 

 

2014 PMYO HAZIRLIK E-KİTABINI BİLGİSAYARINIZA İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ. 

 

 

E – KİTAP FİYATI : 25 TL ‘dir

2014 PMYO HAZIRLIK E-KİTABI BİTMİŞTİR! LÜTFEN HESAPLARIMIZA PARA YATIRMAYINIZ! YALNIZCA 04/06/2014 TARİHİNDE HESABIMIZA PARA YATIRANLARA ŞİFRE GÖNDERECEĞİZ! PMYO HAZIRLIK E-KİTABI BİTMİŞTİR!

2014 PMYO HAZIRLIK E-KİTABINI NASIL SATIN ALABİLİRİM?

Aşağıdaki ŞİMDİ SATIN AL butonuna tıklayarak banka veya kredi kartınızla 2014 PMYO Hazırlık E-Kitabını hemen satın alabilirsiniz. İsterseniz aşağıdaki açıklamaları okuyarak EFT, Havale ve Bankamatikten de para yatırarak ta satın alabilirsiniz.

 

2014 PMYO Hazırlık E-kitabını satın almak için aşağıdaki banka hesabına 25 TL yatırdıktan sonra aşağıdaki iletişim kutucuğunu doldurunuz. Banka hesabımızla ilgili gerekli teyit işlemi yapıldıktan sonra mailinize 2014 PMYO Hazırlık E-Kitap şifreniz aşağıdaki forma yazacağınız mail adresinize gönderilecektir.

Ziraat Bankası

Ziraat Bankası

 

Önemli Not: Hesabımıza bankamatikten para yatırdığınızda işlem masrafı alınmaz. Bankamatikten nasıl para yatıracağını bilmeyenler aşağıdaki bilgileri okusunlar!

Ziraat Bankası Kartsız İşlem Nasıl Yapılır?

ZİRAAT BANKASI KARTSIZ İŞLEM

1- (ATM’den) GİRİŞ Tuşuna Basınız ,

2-Kartsız İşlemler Ana Menüsünden “Hesaba Para Yatırma” buttonuna tıklayınız .

3- Parayı yatıran kişi , gelen ekrandan kendi “T.C. Kimlik Numarasını” ya da makine onu istese de kendi cep nonuzu başında 0 ile de girebilirsiniz.Örnek : (0532 xxx xx xx)

4- Para yatırılacak Hesabın Numarası ve Şube Kodu girerek “Evet” seçeneğine tıklayınız.

5-Para Girişi bölmesi açıldığında, yatırılacak para bu bölmeye konularak “Tamam” tuşuna basılır.

6- Makbuzunuzu (Bilgi Fişinizi) mutlaka alınız.

 

PARA YATIRDIKTAN SONRA AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUNUZ! 

ÇOK ÖNEMLİ HATIRLATMA!

 

2014 PMYO HAZIRLIK E-KİTABI ŞİFRENİZ BAZI DURUMLARDA E-POSTANIZIN İSTENMEYEN / SPAM KUTUSUNA GİDEBİLMEKTEDİR! LÜTFEN MAİLİNİZİN İSTENMEYEN / SPAM KUTUSUNU KONTROL EDİNİZ!

2014 PMYO HAZIRLIK E-KİTABI HAKKINDA SIK SORULAN SORULAR

-İnternet olmadan 2014 PMYO Hazırlık E-Kitabını kullanabilir miyim?

Evet internet olmadan 2014 PMYO Hazırlık E-Kitabımızı kullanabilirsiniz. Ancak verim alamazsınız. Çünkü E-kitabımızın videoları internette yüklüdür. Videolar hariç diğer bölümlere internet olmaksızın ulaşabilirsiniz.

-2014 PMYO Hazırlık E-Kitap ücreti ne kadar?

2014 PMYO Hazırlık E-Kitabı ücreti 25 TL’dir.

-2014 PMYO Hazırlık E-Kitabını nasıl satın alırım?

Yukarıda detaylı olarak anlatılmıştır. Kredi Kartı, Banka Kartı, EFT, Havale, Bankamatikten para yatırarak 2014 PMYO Hazırlık E-Kitabını satın alabilirsiniz.

-2014 PMYO Hazırlık E-Kitabı neden sınırlı sayıda satılıyor?

2014 PMYO Hazırlık E-Kitabı şifreli bir e-kitaptır. Her yıl belli sayıda şifreleniyor ve bu sayıda satılıyor. Ayrıca E-kitabımızı satın alan kişilere mail yoluyla destek verilmektedir. Bu aşamada yoğunluğu önlemek amacıyla sınırlı sayıda öğrenciye hizmet verebiliyoruz.

-2014 PMYO Hazırlık E-Kitabı bittiğinde alabilir miyim?

2014 PMYO Hazırlık E-Kitabımız bittiğinde kesinlikle satın alma imkanınız bulunmamaktadır. Lütfen teklif etmeyiniz. Yukarıda güncel olarak KALAN E-KİTAP SAYISI yazmaktadır.

-2014 PMYO Hazırlık E-Kitabını ne zaman Satın Almalıyım?

2014 PMYO Hazırlık E-Kitabı sınırlı sayıda (3.000 Adet) satılacağından dolayı hemen almanızda yarar var. Ayrıca YGS’ye girmeden önce satın alırsanız, YGS’de de size yardımcı olacaktır.

-2014 PMYO Hazırlık E-Kitabım açılmıyor ne yapmam gerekiyor?

2014 PMYO Hazırlık E-Kitabınız her koşulda açılır ancak içeriğinde şifreler olduğundan dolayı bazı Anti Virüs programları bu şifreleri virüs olarak görebilmektedirler. Bu nedenle E-kitabı açmadan önce anti virüs programınızın kapalı olduğundan emin olunuz.

-2014 PMYO Hazırlık E-Kitabı kimlere yöneliktir?

2014 PMYO Hazırlık E-Kitabımızdan; Lisede okuyanlar, Lise Mezunları, Ön Lisans okuyanlar ile Ön Lisans mezunları faydalanabilirler. POMEM’e hazırlanan için ayrıca bir e-kitap çıkarılacaktır.

-2014 PMYO Hazırlık E-Kitabımızı en fazla kaç bilgisayarda açabiliriz?

2014 PMYO Hazırlık E-Kitabı yalnızca 1 (bir) bilgisayarda açılabilir. Geçerli bir mazeretiniz varsa bizimle iletişime geçerek 2 (iki) bilgisayarda da açabilirsiniz. Telif hakları kapsamında E-kitap yalnızca 1 (bir) bilgisayarda işlem yapmanıza izin verecektir.

-2014 PMYO Hazırlık E-Kitabı şifrem ne zaman mailime ulaşır?

Ödemenizle ilgili gerekli teyidi yaptıktan sonra en geç 12 saat içinde E-kitap şifreniz mail adresinize gönderilir.

Sorularınızı aşağıya yorum olarak yazabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{MaSaL}