2015 Pomem Alımı

Pomem MaSaL
sponsorlu reklam
2015 Pomem Alımı

2015 Pomem Alımı

Sevgili 2015 Pomem Adayları,

Bu yazımızda sizlerle 2015 Pomem Alımı hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sitemizi iyi takip eden adaylar iyi bilirler ki her sene Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesine öğrenci almaktadır. 4 yıllık üniversite mezunları arasından yapılan alımlara Pomem Alımları denilmektedir. Pomem Alımları her sene yapılmakla birlikte bazı durumlarda 6 aylık dönemlerde de yapılabilmektedir. Ancak Maliye Bakanlığının Emniyet Genel Müdürlüğüne kaynak ayrımına baktığımızda Pomem alımlarının her sene yapılacağı kararına varabiliriz.

2015 Pomem Alımı

Pomem alımlarına başvurabilmeniz için KPSS P3 puan türünden en az 60 olmanız gerekmektedir. 60 altında puan almış kişiler kesinlikle Pomem alımlarına başvuramazlar. Ancak Polis Akademisi Başkanlığı Pomem alımı yapılacağı zaman bu puanı düşürebilir veya çıkartabilir. Pomem alımı hakkında daha fazla bilgi sitemizde gelecek haftalarda verilecektir. Bu nedenle Pomem Alımları konusunda sitemizi takip etmenizi öneririz.

2015 Pomem Alımı hakkında sorularınızı sitemizin pomem forumlarında sorabilirsiniz. Forumlarımıza girerek sorularınızı sormak için lütfen buraya tıklayınız. 

POMEM hakkında hiç bir yerde bulunmayan bilgiler almak ve POMEM sınavlarına PROFESYONEL olarak hazırlanmak istiyorsanız hemen Google Play’den POMEM HAZIRLIK PRO uygulamamızı buraya tıklayarak cep telefonunuza veya tabletinize indirebilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{MaSaL}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir