2015 Pomem KPSS Taban Puanı

Pomem MaSaL
sponsorlu reklam
2015 Pomem KPSS Taban Puanı

2015 Pomem KPSS Taban Puanı

Sevgili 2015 Pomem Adayları,

2015 Pomem KPSS Taban Puanı ile 2015 Pomem Baraj Puanı aynı anlama gelmektedir. Aslına bakarsanız bir önceki konumuzda tahminimize ve detaylı bilgiye yer vermiştik. Ancak bazı üyelerimizden halen Pomem KPSS Taban Puanı ile alakalı sorular aldığımız için bu konuyu açma gereksinimi duyduk. Her sene Polis Akademisi Başkanlığınca Pomem KPSS P3 puan türünden bir baraj puan belirlenmektedir. İşte bu puanın üstünde puan almış kişiler Pomem alımlarına başvuru yapabilmektedir. Her sene bu puan 60 olarak belirlenmektedir.

2015 Pomem KPSS Taban Puanı

2015 Pomem KPSS Taban Puanı açıklandığında sitemizde 2015 Pomem KPSS Taban Puanı açıklandı diye haber yapacağız. Bu konuda detaylı bilgiler almak için lütfen sitemizi takip ediniz. Ayrıca bizim tahminimize göre Pomem KPSS Taban Puanı her sene olduğu gibi bu senede KPSS P3 puan türünden 60 olarak belirleneceği yönünde tahminde bulunabiliriz. Ancak bu puan Pomem alım sayısına göre ve son gelişmelerden sonra polislik mesleğine olan ilginin düşüklüğüne göre geriye çekilebilir veya artırılabilir. Paem alımlarının KPSS P3 puanı türünden 70 puan istenildiği düşünüldüğünde Pomem alımlarında da KPSS’den 60 puan istenilebileceğini düşünüyoruz.

2015 Pomem alımları konusunda sorularınızı sitemizin Pomem forumlarında sorabilirsiniz. Sitemizin Pomem forumlarına girmek için lütfen buraya tıklayınız.

POMEM hakkında hiç bir yerde bulunmayan bilgiler almak ve POMEM sınavlarına PROFESYONEL olarak hazırlanmak istiyorsanız hemen Google Play’den POMEM HAZIRLIK PRO uygulamamızı buraya tıklayarak cep telefonunuza veya tabletinize indirebilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{MaSaL}

“2015 Pomem KPSS Taban Puanı” üzerine 2 yorum

 1. Sinan mesta dedi ki:

  Oglum önlisans mezunu kpss 67 puan aldı.Açıköğretim 3.sınıfta okuyor. Polis olması için ne yapması lazım?

  1. MaSaL dedi ki:

   Merhaba,
   Polislikle ilgili sorularını Buraya Tıklayarak Polis Forumlarımızda sorabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir