2016 PMYO Alımı

Pmyo MaSaL
sponsorlu reklam
2016 PMYO Alımı

2016 PMYO Alımı

Sevgili 2016 PMYO Adayları,

Emniyet Genel Müdürlüğü’nün yaklaşık 4 yıl önce yayınladığı stratejik planına göre 2023 yılına kadar PMYO Alımı yapılacaktır. 2016 PMYO Alımı yazımızda sizlerle PMYO Alımı hakkında bilgi paylaşmaya çalışacağız.

Her sene olduğu gibi bu sene de PMYO Alımı yapılacaktır. Nitekim EGM stratejik planında PMYO alımının 2023 yılına kadar süreceği yazmaktadır. Ayrıca PMYO Alımı olmayacak olmasa bile size sitemiz olarak daha önceden bilgi vereceğiz.

Ancak ibreler 2016 PMYO Alımlarının olacağını göstermektedir. Nitekim halen faaliyette olan PMYO’lar bulunmaktadır. Devletin 2016 PMYO Alımlarını yapmayarak bu okulları boş bırakacağını düşünmüyoruz.

2016 PMYO Alımlarında yazılı sınav olmayacağı için artık daha fazla çalışmanız gerekmektedir. Bu nedenle sitemiz tarafından 2016 PMYO sınavlarına hazırlanan adaylar için uygulamamız Google Play – Store ‘da yayınlandı.

PMYO (Polis Meslek Yüksek Okulu) hakkında hiç bir yerde bulunmayan bilgiler almak ve PMYO sınavlarına PROFESYONEL olarak hazırlanmak istiyorsanız hemen Google Play’den PMYO HAZIRLIK PRO uygulamamızı buraya tıklayarak cep telefonunuza veya tabletinize indirebilirsiniz.

Ayrıca 2016 PMYO Alımı hakkında sorularınızı PMYO forumlarımızda sorabilirsiniz.

Başarılar dileriz.

2016 PMYO Alımı

Not: 2016 PMYO Alımı hakkında aşağıdaki videodan bilgi alabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{MaSaL}

“2016 PMYO Alımı” üzerine 2 yorum

  1. sedat dedi ki:

    bu sene yas alt sınırı ne olacak ben 17 yasındayım girebilirmiyim

  2. Mesut dedi ki:

    Bir Diyarbakırlı olarak Vatanıma hizmet etmekten gurur duyarım. Bu yıl YGS iyi bir şekilde hazırlanıp mülakat’ta müdürlerimin karşısına çıkıp olgun ve titiz bir şekilde soracakları soruyu cevaplayacağım. 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir