2016 PÖH SINAV GİRİŞ YERLERİ VE TARİHLERİ AÇIKLANDI!

Pomem Mavi
sponsorlu reklam

Merhaba Sevgili PÖH Adayları,

Özel Harekat Birimlerinde İstihdam Edilmek Üzere 19.Dönem POMEM Mülakat Sınavı Hakkında

Özel Harekat Birimlerinde İstihdam Edilmek Üzere 19.Dönem POMEM   Mülakat Sınavı 27 Şubat 2017 Tarihinde Başlayacaktır.

Özel harekat birimlerinde istihdam edilmek üzere 19.Dönem POMEM Giriş Sınavı kapsamında şahsen başvuruları kabul edilip, ön sağlık kontrolü ve fiziki yeterlilik sınavı aşamasında başarılı olarak  Mülakat Sınavı aşamasına girmeye hak kazanan adaylar sınava nerede ve hangi tarihte katılacaklarını T.C. kimlik numaraları ve e-Devlet kapısı şifreleri ile 25 Şubat 2017 tarihinde http://www.pa.edu.tr internet adresinden sorgu yapmak suretiyle öğreneceklerdir.

Ayrıca adaylara posta yolu veya değişik iletişim araçları ile sınav giriş belgesi gönderilmeyecektir. İnternetten yapılan sınav giriş duyurusu tebliğ niteliğindedir.


Özel Harekat Birimlerinde İstihdam Edilmek Üzere 19.Dönem Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM) Mülakat Giriş Sınavına Katılmaya Hak Kazanan Adayların Sınav Yerleri ile Tarihleri Açıklandı!
Özel harekat birimlerinde istihdam edilmek üzere 19.Dönem POMEM Giriş Sınavı kapsamında şahsen başvuruları kabul edilip, ön sağlık kontrolü ve fiziki yeterlilik sınavı aşamasında başarılı olarak  Mülakat Sınavı aşamasına girmeye hak kazanan adayların Mülakat Sınavına nerede ve hangi tarihte alınacaklarını T.C. kimlik numaraları ve e-Devlet kapısı şifreleri ile www.pa.edu.tr internet adresinden sorgu yapmak suretiyle öğreneceklerdir.  Ayrıca adaylara posta yolu veya değişik iletişim araçları ile sınav giriş belgesi gönderilmeyecektir. İnternetten yapılan sınav giriş duyurusu tebliğ niteliğindedir.

Adaylar Mülakat Sınavına gelirken “Sınav Giriş Belgesi” ve “Nüfus Cüzdanının” aslını yanlarında getireceklerdir.Ayrıca Sınav Giriş Belgesi üzerinde belirtilen sınav tarihi ile saati ve sınav yerinde hazır bulunacaklardır.

Mülakat Sınavı sonuçları daha sonra ileriki bir tarihte Polis Akademisi Başkanlığının resmi internet sayfası http://www.pa.edu.tr adresinden adaylara duyurulacaktır. Ayrıca adaylara posta yolu veya değişik iletişim araçları ile sınav sonuç belgesi gönderilmeyecektir. İnternetten yapılan sınav sonuç duyurusu tebliğ niteliğindedir.

Adaylar Sınav Merkezlerine girişte yanlarında cep telefonu, ses ve görüntü kayıt cihazı veya bunlara benzer değişik elektronik eşya bulundurmamaları gerekmektedir.

MÜLAKAT SINAVI GİRİŞ BELGELERİNİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

Sosyal Ağlarda Paylaş

Mavi {Mavi}

“2016 PÖH SINAV GİRİŞ YERLERİ VE TARİHLERİ AÇIKLANDI!” üzerine 3 yorum

 1. ilyas dedi ki:

  güvenlik soruştumassı bu ohalden sonr aile olarakmı sülale amca dayı olarakmı arştırılıyor..LÜTFEN ACİİİLLL

  1. Mavi dedi ki:

   Sorularınız için forumumuzu kullanın.

 2. hasan dedi ki:

  sayın termınator
  sözlu mulakata çağırılmayan 2.266 kısının olduğu bılgısıne nerden ulastınız.kesin bır bılgımı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir