FETÖ Hakkında Bir İki Kelamda Biz Edelim!

Pmyo MaSaL
sponsorlu reklam

Sevgili Polis Adayları,

Bugüne kadar siyasi bir yazı yazmadık, kendi kadromuzdan siyasi yazı yazılmasına izin vermedik. Forumlarımızda elbette siz üyelerimiz tarafından siyasi yorumlar yazılmıştır. Ancak müdahale etmedik herkesin görüşü kendisine dedik. Kesinlikle kimseye müdahale etmedik. Ancak durum artık şunu gerektiriyorki 10 yılda birde olsa siyasi yazı yazmalıyız.

Sitemizin isim hakkı 2006 yılının Temmuz ayında tescil ettirilmiş ve 2007 yılı Temmuz ayında sitemiz yayın hayatına girmiştir. Sitemizi o günden buyana takip edenler varsa çok iyi bilirlerki sitemizin kuruluş amacı FETÖ mensuplarına sorular verilmesin, haksızlıklar veya yanlış uygulamalar kaldırılsın, polis olmak isteyen adayların önü açılsındır.

Sizinde bildiğiniz gibi daha önce POMEM alımları yoktu Emniyet Teşkilatına sadece PMYO ile polis adayı alımı yapılmaktaydı ve yazılı sınav ile alınmaktaydı. 2008 yılında PMYO sınavı halen devam ederken sitemizin mailine henüz PMYO sınavı devam ederken PMYO sınav sorularının dağıtıldığına dair bir ihbar geldi. Bizde yine sınav devam ederken soruları sitemizden servis ettik ve yapanların gereken cezayı alması için haber yaptık. Bize gelen ihbarda soruları servis eden kişi veya kurumların FETÖ’ye ait dershaneler olduğu iddia ediliyordu ve bizde bu yönde haber yapmıştık. Nitekim 2008 PMYO sınavı iptal edildi ve 2008 yılında PMYO yazılı sınavı ÖSYM’ye devredildi. Bu haberle birlikte bir ilki başarmıştık. Konunun sonunu takip ettiğimizde ise gereken kişilerin ceza almadığını veya bu dershanelerin kapatılmadığını görünce biraz şok olduk ama sitemizde her daim bu tip işlere karşı olduğumuzu her zaman yazdık.

2009 yılında PMYO yazılı sınavı ÖSYM tarafından yapılırken yine sınav esnasında bize bir ihbar geldi ve sınav sorularının daha önce FETÖ dershanelerinde dağıldığı iddia edildi. Bizde bunun üzerine yine sınav devam ederken haber yaptık ve sınav iptal edilerek ikinci bir sınav yapıldı. Peki sorumlular cezalarını aldılar mı? Hiç sanmıyorum. Alsalardı bu halde olmazdık.

FETÖ TARAFINDAN DAĞITILAN SORULAR!

PMYO soruları

PMYO soruları

04a 06a 10a polis_meslek_yuksekokulu_sinav_sorulari1

2010 yılında sizinde bildiğiniz üzere FETÖ yapısı tarafından KPSS’de kopya skandalı ortaya çıktı ve önce kopyacıların üzeri örtülmeye çalışıldı. Daha sonra ise dosya tekrar açılarak gerekli cezai işlemleri yapılmaya çalışıldı.

Biz bunların tamamını FETÖ çok güçlü iken dile getirdik. Yazmaktan çekinmedik. Tehdit yedik, hakaret yedik, sitemiz kapatılmaya çalışıldı.

Bunları biz hikayeden yazmıyoruz. Aşağıdaki resimde sitemizin kapatılmasını aksi halde hukuki yollara başvurulacağına dair bir tebligat sitemizin isim hakkının tescilini yaptığımız İSİMTESCİL.COM isimli site tarafından bize ulaştırılmıştır.

Lütfen Detaylı Okuyunuz!

Site Kapatma

Site Kapatma

Yukarıdaki resmi evraktada gördüğünüz üzere FETÖ bizi bir tehdit unsuru görmüştür ve sitemizi kapatma yoluna başvurmuştur. Evrak tarihine baktığınızda 20/09/2012 tarihini görmektesiniz. Bu dönem FETÖ’nün en güçlü dönemidir. Bizim sitemiz yayında o zamanlar polis memurlarının haklarını savunmak amacıyla kurulmuş polis sendikası isimli siteyide site isminde polis ibaresi geçiyor diye kapatmaya çalışmıştır. Uzun uğraşlar sonucunda polis sendikası sitesi bir polis memuruna ait olduğu için kapatılmıştır. Ancak medeni kanuna göre polis ifadesinin sahibi Emniyet Genel Müdürlüğü değil, halktır. Nasıl öğretmen, asker isimleri halk tarafından türetilerek halka mal olmuş bir isimdir polis kelimeside öyledir. O dönemde sitemize karşı açılmayan dava, edilmeyen tehdit kalmamıştır. Ancak sitemiz yayın hayatına devam etmiştir ve edecektir.

PEKİ SİTEMİZİ KAPATMAYA ÇALIŞAN KİŞİ KİMDİR?

Yukarıda gördüğünüz üzere sitemizin kapanmasını talep eden, sitemize karşı hukuki yaptırımların yapılacağını yazan kişi 1. Sınıf Emniyet Müdürü Erkan GÜLER’dir. Bu kişi FETÖ’nün emniyet içerisindeki bir numaraları adamıdır. Nitekim aşağıdaki resimdende anlayacağınız üzere Erkan GÜLER 20/12/2013 tarihinde görevinden alınmıştır. Yani 17/25 Aralık Yolsuzluk operasyonları başlamasına müteakip hemen görevden alınan isimlerdendir.

ErkanGULERBu resim Emniyet Genel Müdürlüğü Bilgi Teknolojileri Daire Başkanlığı RESMİ İNTERNET SİTESİNDEN ALINMIŞTIR!

Link: http://www.bilgiteknolojileri.pol.tr/Sayfalar/baskanlarimiz.aspx

Sabah Gazetesi

Sabah Gazetesi

BİZ HER ZAMAN DOĞRULARI SÖYLER VE YAZARIZ! ASLA TARAF TUTMAYIZ!

Peki biz bu soruların çalındığını, hükümetin arkasından ve Türkiye Cumhuriyeti içerisinde çeşitli fırıldaklıklar çeviren bu cemaati buradan ve çeşitli mecralardan şikayet ederken iktidarda farklı bir hükümet mi vardı? Biz her zaman ezilirken hak ettiğimiz değeri istediğimzde iktidarda farklı bir hükümet mi vardı? Emniyet Teşkilatı içerisindeki yüksek taltif (maaş ödülü) alan birimlerde bunların çalıştığını yazdığımızda farklı bir hükümet mi vardı? Teşkilatın içinde bunların evlerine gitmeyenleri, toplantılarına katılmayanları İT yerine bile koymuyorlardı. ‘Ya taraf olacaksın, ya ber taraf’ diyenler ne oldunuz gıkınız çıkmıyor. Biz hiç bir zaman taraf olmadık. Bakın bertarafta olmadık. Biz her zaman doğruları, doğru bildiklerimizi yazmaya devam ettik. Tabiki ne zaman bu FETÖ hükümetin kuyruğuna bastı o zaman haklı olduk. O zaman kıymetimiz bilindi. Yaaa Polisolmakistiyorum.com doğru söylüyormuş denildi. Tabiki 17/25 Aralık operasyonuna kadar hükümete küsmedik değil. Çünkü hükümet çok destek verdi bu çeteye. Halen Emniyet Teşkilatının içindeki FETÖ grubu tamamen temizlenmiş değil. Umarız önümüzdeki 10 yılın içinde hepsi temizlenir. İnşallan kurunun yanında yaşta yanmaz.

SONUÇ OLARAK!

Siz Fettullah GÜLEN’e Hazreti Hoca Efendi derken, biat ederken, tapınmaya varan hareketler sergilerken biz yine bunlar çete diyorduk. Şimdide çete diyoruz. Çünkü biz Elhamdülillah Müslüman olarak, Atatürk Milliyetçiliği, Vatan ve Millet Ülkücülüğü içerisinde, her insanın eşit haklara sahip olmasını savunuruz. Şimdi darbeye maruz kalanlar, yosuzluk operasyonlarına maruz kalanlar bunları FETÖ’ye destek verirken düşünmeleri lazımdı. Devlet kurumları asla dini tarikatlara emanet edilemez, edilmemeli. Allah’a şükür ki bundan sonra emanet edileceğinide düşünmüyorum. Umarım haksızlıklar biter, umarım torpilcilik, adam kayırmaca biter ve şu güzel ülkemizde kardeş kardeş herkes birbirinin görüşüne saygılı geçinir gideriz. Bir dönem polis olmak isteyen adayların önleri FETÖ ile kapatıldı. Umarım bundan sonra Emniyet Teşkilatındaki FETÖ mensubu polisler tamamen temizlenir ve bir neslin polis olmak isteyen adaylarının önü açılır. Ne olur Sayın Cumhurbaşkanım bunu yapın.

Saygılarımla.

Polisolmakistiyorum.com

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

{MaSaL}

“FETÖ Hakkında Bir İki Kelamda Biz Edelim!” üzerine 5 yorum

 1. Kenan Fırat dedi ki:

  Merhaba, 2007 yılında lisans mezunlarına tanınan hakla polis olmak için spor sınavı ve sözlü mülakata katıldım ve başarılı oldum ancak; sağ göz 0,7 görme tembelliği sebebiyle elendim. Şimdi aklıma acaba fetö terör örgütü kurbanı olabilirmiyim düşüncesi geliyor. 0,7 görme tembelliği polis olmaya engelmidir bilmiyorum ama raporu veren hekim engel olmayacağını söylemişti. Hal böyle iken fetö kurbanıysam kahrolurum çünkü ben polis olmak için 27 yaşıma kadar bekledim bazı şartlar olgunlaşmadığı için. Eğer ben ve benim gibi fetö kurbanları varsa lütfen araştırılsın ve gerekenler yapılsın. Hem hakların teslimi hemde insanların haklaını yiyenlerin cezalandırılması konusunda.

  1. MaSaL dedi ki:

   Merhaba,
   Polislikle ilgili sorularını Buraya Tıklayarak Polis Forumlarımızda sorabilirsiniz.

 2. Sinem dedi ki:

  Mrb ben açıköğretim lisesinde okuyorm şuan 4. Donemdeyim 2017 haziran ayına kadar yapilacak 3 sınavla birlikte 7. Döneme geçebilecek aynı zamanda 2017 YGS yede girebilecegim 2017 haziran ayında mezun olmus olucam acaba polislik sınavlarına başvuru yapabiliyormuyum şimdiden teşekkürler 😉

  1. MaSaL dedi ki:

   Merhaba,
   Polislikle ilgili sorularını Buraya Tıklayarak Polis Forumlarımızda sorabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir