Polis 2 Çocuğu Kurtardı Ama…

Polis Haber MaSaL
sponsorlu reklam
polis

polis

DİYARBAKIR’da bir polis memuru, oturduğu apartmanın asansöründe sıkışıp kalan 2 çocuğu kurtarırken, kendisi de kabinin aniden hareket etmesi sonucu kapı ile kabin boşluğu arasında kalarak ağır yaralandı.
Edinilen bilgiye göre, merkez Kayapınar ilçesi Gaziler semtinde oturan Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’nde görevli polis memuru Mehmet Mete, önceki akşam alışverişten döndükten sonra oturduğu binanın asansörüne 2 çocuk ile birlikte bindi. Asansör kabini, kapı kapanmadan hareket ederek 2 katın arasında durdu. Çocukların korkup paniğe kapılması üzerine polis memuru Mete, önce 2 çocuğu ara boşluktan asansörden çıkardı. Mete, kendisi de boşluktan asansörden çıkmaya çalışırken, kabinin aniden hareket etmesi üzerine kabin ve kapı arasında sıkışarak ağır yaralandı.
BABA DA KALP KRİZİ GEÇİRDİ

Oğluyla birlikte oturan ve bağrışmalar üzerine olay yerine gelen baba Abdullah Mete, oğlunu o halde görünce kalp krizi geçirdi. Sıkıştığı yerden çıkarılan polis memuru Mehmet Mete ve kalp krizi geçiren baba Abdullah Mete, ambulansla Dicle Üniversitesi Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.
Baba Abdullah Mete’nin sağlık durumunun iyi olduğu belirtilirken, polis memuru Mehmet Mete’nin hayati tehlikesinin devam ettiği açıklandı. 4 yıllık polis olduğu ve 1 yıl önce Diyarbakır’a atandığı belirtilen Mete’nin yeni evlendiği belirtildi.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{MaSaL}

“Polis 2 Çocuğu Kurtardı Ama…” üzerine 1 yorum

  1. kamil dedi ki:

    polis abime ve çocuklara geçmiş olsun abime allah acil şifalar versin 🙁 ciddi bir durumu var mı bilen var mı ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir