Polise Özel Hayatında Terlik ve Şort Yasak Mı?

Polis Haber MaSaL
sponsorlu reklam
Polise Terlik ve Şort Giymek Yasaklandı

Polise Terlik ve Şort Giymek Yasaklandı

Daha önce kanunsuz olarak Eskişehir’de Polis Memurlarının güneş gözlüğü takılması İl emniyet müdürünün prensip emriyle yasaklanmış ve personelin güneş gözlüğü takıp takmadığı MOBESE kameraları ile takibe alınmıştı. Bunun üzerine Polis Kürsüsü olarak etkinlik çerçevesinde tüm profil resimlerimizi güneş gözlüklü yapmıştık ve bu etkinliğimiz ulusal gazetelerde haber olmuştu.

ŞİMDİ İSE ANTALYA’DA…

Antalya Çevik Kuvvet Şube içerisinde bulunan bankamatiğe asılan bu hukuksuz talimat ile, İzinli günlerinde para çekmeye gelen Polis Memurlarının, Antalya’nın o kavurucu sıcağında şort ve terlik giymesi yasaklanıyor…

Şunu soruyoruz acaba Antalya gibi bir şehirde resmi bir evrak gereği bir vatandaşımız (Pasaport, Silah Ruhsat vb.) İl emniyet Müdürlüğüne gelse ona da şort ve terlikle girmek yasak mı diyeceksiniz? Hayır tabi ki diyemezsiniz. Sizin gücünüz gariban Polis Memurlarına yeter! Yeter artık bırakın bu kanunsuzluğu, Polis Memurlarını ezmeyi. Lütfen biraz hukukun üstünlüğünü tanıyın şu mesleği kolaylaştırın zorlaştırmayın!

Sosyal Ağlarda Paylaş

{MaSaL}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir